heli
14 دی 1401 - 15:30

برگزاری دوره‌های آموزشی فرماندهی حوادث برای شهرداران مناطق

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران از برگزاری دوره‌های آموزشی «فرماندهی حوادث و مدیریت بحران» برای شهرداران مناطق ۲۲ گانه برای اولین‌بار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدعلی الفت‌پور از برگزاری دوره‌های آموزشی «فرماندهی حوادث و مدیریت بحران» برای شهرداران مناطق ۲۲ گانه برای اولین‌بار خبر داد و گفت: در راستای ارتقای مهارت‌های تخصصی شهرداران مناطق و معاونین مربوطه جهت مقابله یا مواجهه با بحران‌های شهری، برگزاری دوره‌های آموزشی «فرماندهی حوادث و مدیریت بحران» طراحی و در دست اقدام قرار گرفت.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران افزود: مدیریت شهری روزانه با حوادث و بحران‌های مختلفی مواجه است که مدیریت صحیح و به‌موقع آن‌ها می‌تواند در ایجاد شرایط مساعد برای شهروندان و شهر مفید و مؤثر باشد. به همین منظور این دوره‌ها با همکاری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در قالب سه بخش برگزار شود که بخش اول آن ویژه شهرداران مناطق ۲۲ گانه است.

وی اظهار کرد: آشنایی با کلیات و مفاهیم مدیریت بحران، آشنایی با مخاطرات شایع شهر تهران، آشنایی با قانون، ساختار و ظرفیت‌های مدیریت بحران و بازدید از مرکز هماهنگی عملیات اضطراری EOC و خودروی فرماندهی شهرداری تهران از اهم سرفصل‌های این دوره است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 955124