heli
31 شهریور 1401 - 17:48

لزوم تربیت کودکان با ایمان راسخ در مدارس آذربایجان‌غربی

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: ما سعی می‌کنیم کودکانی تربیت کنیم که ایمان راسخ داشته باشند و به وجود خودشان و کشورشان افتخار کنند و این موضوع با رعایت ساحت‌های ششگانه در مباحث تربیتی میسر می‌شود.

به  گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، جواد جنگی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی در آئین شکوفه‌ها در مدرسه شهدای مدیریت ناحیه ۲ ارومیه اظهار داشت: این روزها برای دانش آموزان خاطره بوده و دراذهان آنان میماند می‌شود.

وی ادامه داد: آموزش عمومی و اختصاصی از رسالتهای مهم آموزش و پرورش جهت پرورش انسانهاست .

جنگی اظهار کرد: این موضوع نیز با همکاری خانواده‌ها و مدارس رخ می‌دهد و با این همکاری همین دانش آموزان فردی مومن و متعهد و کاربلد و ساعی و تلاشگر خواهند شد.

کاربلدمدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: ما سعی می‌کنیم کودکانی تربیت کنیم که ایمان راسخ داشته باشند و به وجود خودشان و کشورشان افتخار کنند و این موضوع با رعایت ساحت‌های ششگانه در مباحث تربیتی میسر می شود.

وی اضافه کرد: اگر خانواده‌ها واقعا با عشق و ایثار در راستای عملیاتی کردن این ساحت‌های شش‌گانه همراه آموزش و پرورش تلاش کنند ما دانش آموزانی موفق خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه معلمان ابتدایی هنرمندی خاصی دارند تصریح کرد:این معلمان با صبر و شکیبایی خود بچه‌ها را هدایت و راهنمایی می‌کنند تا به قله‌های رفیع دانش برسند.

معلمانانتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 752099